שוק ההון

לאחר שנים בהם ניהלנו ויעצנו בגופי ההשקעות המובילים, חשנו את הצורך ליצור מקום בו "הלקוח הוא במרכז" אינו רק סיסמא, אלא שאיפה אמתית הבאה לידי ביטוי גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית.

​יחס אישי – אנו חותרים להיכרות אישית ומעמיקה של צרכי הלקוח ומתאימים יחד עמו תיק השקעות המשקף את מטרותיו.

תיק חכם – הקו המנחה להשקעה, הינו יצירת ערך לאורך זמן תוך כדי ניהול סיכונים מתאים. לשם כך, אנו משתמשים במגוון כלים פיננסים מתקדמים המאפשרים להגן על תיקי ההשקעות, לצמצם סיכונים, ולייצור הכנסות שוטפות לאורך זמן.

כל אירוע הוא הזדמנות – אנו מאמינים כי אירועים משמעותיים בשווקים הינם הזדמנות ליצירת ערך מצד אחד ובעלי יכולת לפגוע משמעותית בערך התיק.  מצד שני לנו יש את היכולת להיערך מראש, להגיב מהר, ולהתאים את התיק תוך כדי אירוע.

אמון – אנו דוגלים בהשקעה ישירה וסלקטיבית, כאשר הכנסותינו הינם מדמי ניהול בלבד, ללא החזרי עמלות מהבנקים או גוף אחר כלשהו, וללא ניגוד עניינים העלולים לנבוע ממוצרים נוספים המשווקים ע"י אותו הגוף (כגון קרנות נאמנות או תעודות סל).

את התיק אנו מנהלים בחשבון הבנק שלכם, דרך בית השקעות להבה, תחת פיקוח הרשות לני״ע, לנו יש אך ורק הרשאה לנהל את ההשקעות בחשבון.

רבים מלקוחותינו הינם לקוחות שמאסו בסטנדרט ההשקעות המקובל בארץ, ושואפים לניהול ייחודי יותר הן ברמת התחכום והן בכלי ההשקעה, בו מנוהל תיק ההשקעות שלהם.

​אם גם אתם מעוניינים בחוויית השקעות שונה ממה שהרגילו אתכם עד כה,

צרו קשר, ונשמח להרחיב ולענות על כל שאלה

נדל"ן מסחרי

נדל"ן מסחרי הינו כל נדל"ן שאינו מיועד למגורים (משרדים, חנויות, מבני תעשיה, מחסנים לוגיסטיים, תחנות דלק, בתי מלון וכד').

עסקאות בעולם הנדל"ן המסחרי לרוב  מורכבות יותר וארוכות יותר מאשר ברכישת דירה. מצד שני, עסקה מוצלחת מביאה עמה תמורה גדולה בהרבה לעומת עסקה בנדל"ן למגורים ומבטיחה שכירות לטווח ארוך.

לחברתינו ניסיון רב השנים בתחום זה, עובדה המאפשרת למשקיעים גדולים וקטנים ליהנות ממגוון  פרויקטים אטרקטיביים במיוחד.